Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego

W tym roku Dzień Otwarty UW odbył się stacjonarnie. 23 kwietnia na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 na kandydatów czekali przedstawiciele wszystkich uczelnianych jednostek, a także uniwersyteckich biur, samorządów, kół naukowych i organizacji studenckich.
  • person
  • date 23.04.2022
  • time 10:00

W sobotę 23 kwietnia na Głównym Kampusie Uniwersytetu Warszawskiego miał miejsce Dzień Otwarty UW. Po rocznej przerwie wydarzenie odbyło się ponownie w formacie stacjonarnym i zgromadziło ok. 5,5 tys. osób: od tegorocznych maturzystów i rodziców chcących pomóc w wyborze studiów, po studentów zastanawiających się nad kolejnym kierunkiem.

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM) promowało studia II stopnia o profilu praktycznym z Inżynierii Obliczeniowej oraz projekty wystawiane podczas Expo 2020 Dubai.

Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem kandydatów i studentów – dużo osób kojarzyło działalność ICM dzięki numerycznej prognozie pogody meteo.pl oraz modelowaniu epidemii Covid-19.

Więcej o Dniu Otwartym UW tutaj.

UWAGA!

Nowa rekrutacja na Inżynierię Obliczeniową w roku akademickim 2022/2023
– Tura 1

(06.06.2022 00:00 – 05.07.2022 23:59)