wave
  • Przeszłe Wydarzenia

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego

W tym roku Dzień Otwarty UW odbył się stacjonarnie. 23 kwietnia na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 na kandydatów czekali przedstawiciele wszystkich uczelnianych jednostek, a także uniwersyteckich biur, samorządów, kół naukowych i organizacji studenckich.

Poland.Expo.2020.Dubai – ICM Uniwersytet Warszawski

ICM Uniwersytet Warszawski jako partner instytucjonalny Poland Pavilion na Expo Dubai 2020 ma przyjemność zaprezentować webinarium podczas Polish Game Week (1-7 marca 2022). ICM UW jest częścią „Polska. Duch pomysłowości” – sektora prezentującego sukcesy polskiej gospodarki, kultury i nauki.

Praktyki zagraniczne Expo2020Dubai

Studenci i Studentki Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczęli trzymiesięczne praktyki zagraniczne podczas Expo2020Dubai. Praktyki dają możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym, podniesienia kompetencji zawodowych i językowych podczas organizacji konferencji branżowych czy wydarzeń towarzyszących o charakterze kulturalnym i edukacyjnym.